Seramik Kaplama

SERAMİK KAPLAMA

Seramik Pro bir kez sürüldğünde, 9H’ ın üzerinde sertliğe sahip olduğu ölçülür. Normal vernik 2H ve 4H arasında sertliğe sahiptir. Kaplanmış yüzeyin sertliğindeki artış çok fazladır. Bu bugün piyasadaki en zor boya kaplama olmasını sağlar. Tüm dünyada kabul görmüş oto bakım ürünü olan bu yeni cam kalkanı, verniğinizde küçük çizikler olmasını önler ve bir katman görevi görür. Bu, orijinal fabrika boyasını korur.

Kaplamada meydana gelen herhangi bir yüzey çizik, orijinal temiz katın bütünlüğünü zayıflatmayan hafif parlatma ile kolayca giderilir. Ceramic ( Seramik )Pro ile boya, cam kaplamadaki UV koruması nedeniyle solmaz veya çizilmez. Ceramic ( Seramik ) Pro’ yu çok daha sert ve  kat kat olarak düşünün. Tüm bunlar zorlu ortamlarda bile daha fazla gönül rahatlığı ile aracınızın daha zevkli kullanılmasını sağlar.

Parlak, kaygan ve kendi kendini temizleyen Bu nano teknoloji, Seramik nano parçacıklarının, Seramik Pro cam kalkanını parlak, pürüzsüz ve son derece kaygan veya hidrofobik yapan boyadaki en küçük gözenekleri doldurmalarını sağlar. Ceramic ( Seramik ) Pro gibi yüzey kirliliğini önemli ölçüde düşürür; kuş pisliği, böcek, kir, katran ve herhangi  boyasının yüzeye yapışmasını önler. Su, yüzeyden yuvarlanırken enkapsüle edilerek kirleri yüzeyden kolayca temizler. Buna kendi kendini temizleme etkisi denir.

Kalıcı koruma Ceramic Pro , doğru bakım yapıldığında tek seferlik bir uygulamadır. Uygulamadan sonra özel olarak üretilmiş fırçasız oto yıkama şampuanlarımızı kullanmanız ömrünü uzatacaktır ürünün. Ceramic Pro cam kalkanı sertleştikten sonra, yalnızca ıslak zımparalama gibi aşınma yoluyla giderilebilir. Bu, Ceramic Pro’yu hızlı bir şekilde bozulan sızdırmazlık maddelerine veya mumlara kıyasla bir kategoriye sokar.

seramik kaplama
error: Content is protected !!